Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale|Klasa Mundurowa

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Filmowa prezentacja szkoły

 

KONKURS NA LOGO SZKOŁY !

Email Drukuj PDF

REGULAMIN KONKURSU DO POBRANIA

Jak oni to robią? - Święto Szkoły '2015

Email Drukuj PDF

9 listopada w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale odbyło się Święto Szkoły. Patriotyczny i mundurowy charakter skalskiego Liceum i Technikum podkreślały ceremonie ślubowania, przekazania sztandaru, musztry paradnej i pełny energii pokaz samoobrony. Awanse kadetom wręczył kapitan Krystian Pawłowski - dowódca Kompanii Logistycznej oraz dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krakowie brygadier Jacek Kukuła. W dalszej kolejności wystąpił Edward Tomczyk Prezes Koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Skale, który wręczył dyplomy w imieniu Krajowej Rady Kombatantów dla burmistrza Tadeusza Durłaka, przewodniczącej Rady Miejskiej Jolanty Penkali, dyrektora szkoły Karola Papisza.

Więcej…

Święto Szkoły '2015 - film

Email Drukuj PDF

Warsztaty w Krynicy-Zdrój

Email Drukuj PDF

W ostatnim tygodniu października młodzież z Ukrainy, Mołdawii i Naddniestrza ucząca się w naszej Szkole przebywała na tygodniowych warsztatach w Krynicy-Zdroju. Nadrzędnym celem tego projektu była praktyczna nauka języka polskiego, a ponad to uzupełnienie wiedzy z matematyki oraz historii i kultury polskiej.

Więcej…

47 Ojcowskia Złota Jesień

Email Drukuj PDF

9 października, cztery czteroosobowe grupy z naszej szkoły wzięły udział w 47 Ojcowskiej Złotej Jesieni. W tym roku start rajdu miał miejsce ze Skały bezpośrednio z naszej szkoły, gdzie nasi koledzy rozwiązywali test związany z historią Ojcowskiego Parku Narodowego. Po wysiłku intelektualnym przyszedł czas na wykazanie się dobrą kondycją fizyczną, gdyż drugi przystanek usytuowany został dopiero w Ojcowie w pobliżu muzeum PTTK.

Więcej…

Kadeci na basenie- pracujemy na certyfikat z pływania ...

Email Drukuj PDF

Uczniowie klas mundurowych w ramach grantów edukacyjnych mają możliwość nauki i doskonalenia pływania. Po ukończonym kursie otrzymają stosowny certyfikat.

Więcej…

Wymarsz klasa mundurowych - Beskid Wyspowy. Wrzesień '2015

Email Drukuj PDF

25-26 września to dla klas mundurowych termin wymarszu w Beskid Wyspowy. Pogoda była piękna, padało w porywach do lało, ale daliśmy radę. Dziękujemy szkoleniowcom i opiekunom.

Więcej…

Obóz Klas Mundurowych Lubogoszcz - Czerwiec '2015

Email Drukuj PDF

107 Izraelczyków w LO w Skale

Email Drukuj PDF

1 października w skalskim liceum odbyło się IV Spotkanie Polska-Izrael realizowane w ramach projektu „Zachować Pamięć”. Od rana w hali sportowej i klasach ZSiPO w Skale wrzał kulturowy tygiel. W atmosferze entuzjazmu przebiegały warsztaty, wspólne śpiewy i tańce, dzięki którym można było przez kilka godzin przyjrzeć się sobie i po prostu być razem. Najwięcej radości budziły spontaniczne gesty przyjaźni i otwartości oraz nauka 25 polskich i izraelskich słów. Puentą spotkania są słowa wicedyrektor Bogumiły Niegolewskiej – inicjatorki i koordynatorki spotkań polsko-izraelskich - wypowiedziane w trakcie podziękowań: „Świat jest doprawdy mały a nasze uczucia tak podobne, bez względu na miejsce, w którym żyjemy.”

Więcej…

Strona 1 z 3

AKTUALNE PROJEKTY
POROZUMIENIA
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie