Zespół Szkół i Placówek Oświatowych

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Filmowa prezentacja szkoły

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego.
Uroczystość rozpocznie się 1 września (poniedziałek) o godzinie 8.00 Mszą świętą, w kościele parafialnym św. Mikołaja w Skale. O godzinie 9.15 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15 w auli naszej szkoły.

Przymiarka mundurów

Email Drukuj PDF

Przymiarka mundurów dla klas pierwszych we wtorek tj. 22.07.2014r o godz. 15:30 w auli budynku Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale. Osoby, które będą nieobecne proszone są o pozostawienie wymiarów w sekretariacie szkoły.

Pobierz: sposób pomiaru munduru

W cenie umundurowania zawiera się: bluza, spodnie, pas, polar, buty i plakietka z logo szkoły.

Mundury będą do odebrania w pierwszym tygodniu września.

Oferta pracy- nauczyciel przedmiotów logistycznych

Email Drukuj PDF

Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale informuje, że od 01 września 2014 r. poszukujemy nauczycieli przedmiotów logistycznych z wykształceniem wyższym magisterskim z przygotowaniem pedagogicznym i kwalifikacjami do nauczania przedmiotów zawodowych:

Więcej…

OGŁOSZENIE

Email Drukuj PDF

W okresie wakacji sekretariat szkoły przyjmuje strony
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00

Zestaw podręczników

Email Drukuj PDF

Lista podręczników na rok szkolny 2014/15 dostępna jest pod następującym linkiem: PODRĘCZNIKI

Pozostałe podręczniki (j. angielski) zostaną podane na początku września.

Pobyt w Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Lubaniu

Email Drukuj PDF

Adrian Niewiadomski i Karol Mirek wygrali "Bieg rzeźnika" w ogólnopolskim turnieju klas mundurowych. Nagrodą było dwudniowe szkolenie w Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Lubaniu. Uczniowie przeszli szkolenie m.in.: w samolocie wykorzystywanym do treningu w poszukiwaniu narkotyków, w wozie rozpoznawczym wyposażonym w kamery termowizyjne. Brali także udział w przeszukiwaniu samolotu ..

Więcej…

Wymiana polsko - niemiecka

Email Drukuj PDF

W dniach 01.-07.06.2014 w naszej szkole trwała wymiana z uczniami z niemieckiego Ismaning. Młodzież szybko się zaklimatyzowała i już pierwszego dnia razem z naszymi szkolnymi kolegami, ruszyła na Dni Skały. W wymianie uczestniczyło 15 osób z Niemiec oraz 15 osób z Polski.

W poniedziałek dzień rozpoczął się od gier integracyjnych mających na celu zapamiętanie imion, ponieważ te różniły się nieco od naszych. Inne zabawy wykonywaliśmy w grupach, aby nawiązać bliższe kontakty ze znajomymi zza granicy. Budowaliśmy wieże z kartek, przeprowadzaliśmy wywiady, rozwiązywaliśmy logiczne zagadki. Wieczorem zorganizowana była dyskoteka, która okazała się strzałem w dziesiątkę.

Więcej…

Wiktoria Buczek – nagrodzona tytułem Talent Powiatu!

Email Drukuj PDF

18 czerwca b.r. w hali widowiskowo-sportowej w Skawinie odbyła się gala „Talent Powiatu Krakowskiego”, podczas której uczniom ze szkół ponadgimnazjalnych wręczono stypendia Przewodniczącego Rady Powiatu.

Talent Powiatu przyznano w 5 kategoriach: humanistycznej, matematyczno-przyrodniczo-informatycznej, przedmiotów zawodowych, sportowej i artystycznej. Aby otrzymać ten zaszczytny tytuł, należało wykazać się szczególnym uzdolnieniem w którejś z wymienionych wcześniej dziedzin popartym odpowiednimi osiągnięciami uzyskanymi w roku szkolnym 2013/2014. Ze wszystkich ponadgimnazjalnych szkół powiatowych napłynęło aż 43 wnioski.

Spośród nich jury, pod przewodnictwem p. Janiny Grela (Przewodniczącej Komisji Edukacji Publicznej Rady Powiatu) nagrodziło 5 zwycięzców.

W dziedzinie humanistycznej zwyciężyła uczennica naszej Szkoły – Wiktoria Buczek!

Więcej…

Zajęcia terenowe z geografii

Email Drukuj PDF

Dnia 12.06.2014 klasa 2b wraz z panią Bogumiłą Niegolewską wybrała się na wycieczkę do Ojcowa. Uczniowie spacerując Drewnianą Drogą, mieli za zadanie wybrać sobie jedno drzewo, narysować jego liście, owoce oraz oznaczyć, w którym miejscu wędrówki ono się znajduje. Po drodze podziwiali uroki Ojcowskiego Parku Narodowego, spotykając żabę.

Więcej…

Strona 1 z 4

AKTUALNE PROJEKTY
POROZUMIENIA
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie