Zespół Szkół i Placówek Oświatowych

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Filmowa prezentacja szkoły

 

Informatycy na wykładach na AGH

Email Drukuj PDF

W dniach 23-28 marca trwa V edycja ogólnoeuropejskiej kampanii Tydzień z Internetem (Get Online Week), której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet oraz rozwijania umiejętności cyfrowych.

26 marca informatycy z klasy 2 oraz 3 technikum brali udział w warsztatach w Katedrze Informatyki AGH. Temat zajęć był podzielony na dwie części Technologiach sieciowych oraz Internet of Everything. Część druga prowadzona bytła przez przedstawiciela firmy Cisco System Poland.

Więcej…

Zwiedzamy Muzeum Ojcowskiego Parku Narodowego

Email Drukuj PDF

Nadchodzi wiosna. Dwa ciepłe dni: 16 i 17 marca były idealne, aby odwiedzić Dolinę Prądnika. Klasy z podstawową biologią udały się na wycieczki do Ojcowskiego Parku Narodowego, w czasie których zwiedziły Muzeum OPN. Ta nowoczesna placówka prezentuje w atrakcyjnej formie informacje o historii Doliny Prądnika, powstaniu Ojcowskiego Parku Narodowego oraz atrakcjach przyrodniczych na jego terenie. Po seansie filmu 3D, oglądaliśmy eksponaty prezentujące wymarłe zwierzęta, makietę OPN i okazy roślin i zwierząt współcześnie żyjących w parku, zarówno na makiecie, jak i w info-kioskach. Zaciekawienie wzbudziła sala, prezentująca procesy zachodzące w jaskiniach oraz informacje o historii obecności człowieka na terenie Doliny.

Więcej…

Klasy mundurowe - film

Email Drukuj PDF

Uroczystości patriotyczne "Żołnierze Wyklęci"

Email Drukuj PDF

W Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca 2015 r. uczniowie klas mundurowych brali udział w Marszu Pamięci w Krakowie.

1 Rajd Rakietowy po Beskidzie Wyspowym - film

Email Drukuj PDF

Studniówka '2015

Email Drukuj PDF

Dzień 17.01.2015 był wyjątkowym i wyczekiwanym dniem dla każdego z maturzystów naszej szkoły. Po długich i intensywnych przygotowaniach odbył się ich bal, BAL STUDNIÓWKOWY. W ten oto dzień uczniowie klas 3a i 3b spotkali się w Hotelu Jurajskim w Modlnicy, by uczcić swoje 100 dni do matury. Studniówka to impreza, która pozostaje w pamięci młodego człowieka na długie lata, jako jedno z wielu przyjemnych i pięknych przeżyć związanych ze szkołą. Część oficjalną poprowadzili Sylwia Świda z klasy 3a i Krzysztof Rudziński z klasy 3b. Powitali oni Dyrekcję naszej szkoły, Grono Pedagogiczne oraz przedstawicieli służb mundurowych, z którymi współpracuje nasza szkoła. Uroczystego otwarcia balu dokonali przedstawiciele rodziców. Był też czas na część artystyczną, która wprowadziła na salę wiele emocji. Następnie wszyscy mogli podziwiać dwa polonezy, których choreografia była dopracowana do perfekcji. Część oficjalną zamknął, walc profesorski, który jest tradycją naszej szkoły. W doskonałym humorze i z uśmiechami na twarzach wszyscy obecni przystąpili do wspólnej zabawy. Teraz wszystkim maturzystom życzymy zdanej matury.

Więcej…

I Rajd Rakietowy po Beskidzie Wyspowym

Email Drukuj PDF

W dniu 4 lutego 2015 r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w I Rajdzie Rakietowym po Beskidzie Wyspowym. Pomysłodawcą i organizatorem Rajdu był Pan Bogusław Jerzy Nowak, podróżnik, przewodnik, ratownik TOPR, V-ce Prezes Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych. Młodzież wyruszyła na rakietach śnieżych z Kasinki Małej do Bazy Szkoleniowo - Wypoczynkowej „Lubogoszcz”. Tam po zjedzeniu pysznego żurku ruszyliśmy w dalszą trasę po stokach Lubogoszcza. Rajd zakończyła prelekcja z wyprawy „Z Europy na Syberię przez Ural Polarny” oraz ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Rakiety śnieżne wypożyczyła nieodpłatnie firma „rakiety.pl”.

Więcej…

Strona 1 z 3

AKTUALNE PROJEKTY
POROZUMIENIA
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie